TEENUSED

TEGEVUSVALDKONNAD

Professionaalses ja kvaliteetsele tulemusele orienteeritud koostöös hindame avatust, ausust, konkreetsust ja korrektsust ning kokkulepetest kinnipidamist.

12

Majade värvimine

Värvimistöödel kooskõlastame tooni valiku alati kliendi sooviga ning kasutame vastavalt vajadusele kas sise- või välitingimustes mõeldud värve

värv

Värvimistööd

Värvimistöödel teostame ka terviklahendusi. Pinna töötlus s.h pinna puhastus ja tasandus

teras

Teraskonstruktsioonide tulekaitse

Mida rohkem terase pinda on kaetud, seda parem on tulekindlus. Metallkonstruktsioonide kaitsmiseks pakume mitmeid erinevaid lahendusi.

sp

Survepesu

Kasutame professionaalseid puhastusvahendeid, et tagada maksimaalne tulemus mistahes määrdumise korral.

katuss

Katuste värvimine

Aluspinna korralik ettevalmistamine, head töövahendid, kvaliteetsed ja pinnale sobivad tooted ning õigesti sooritatud värvimine kindlustavad hea lõpptulemuse.

Jätkates ekutek.ee kodulehe kasutamist oled teadlik küpsiste kasutamisest. Rohkem informatsiooni

Küpsised Ekutek veebilehed kasutavad küpsiseid (tuntud ka kui HTTP-küpsis, inglise keeles cookie, HTTP cookie). Küpsis on väike tekstikujuline andmeplokk teie veebilehitsejas, mille veebileht saadab teie arvutis olevasse küpsiste faili. Küpsiseid on kahte tüüpi: Püsivaid küpsiseid, mis jäävad teie arvutis olevasse küpsiste faili püsivalt. Neid võidakse kasutada näiteks teie kui veebilehe korduvkülastaja äratundmiseks ja veebilehe sisu kohandamiseks vastavalt teie vajadustele või statistiliste andmete kogumiseks. Seansiküpsised on ajutised ja kaovad, kui veebilehelt lahkute või oma veebilehitseja sulgete. Seansiküpsiseid võidakse kasutada veebilehe teatud funktsioonide, näiteks teenuse või toote taotlemise, pangatehingute teostamise, jms võimaldamiseks. Küpsiseid kasutatakse meie veebilehtedel, et pakkuda paremat kasutajakogemust. Küpsised võimaldavad meie veebiserveritel teid ära tunda ja kohandada selle sisu automaatselt nii, et see sobiks teie vajadustega, kui te lehte külastate.  Küpsiste kasutamine teeb meie kasutajate vajaduste äratundmise lihtsamaks. Need annavad meile kasutajastatistikat, mis võimaldab meil mõõta ja parandada meie veebilehe toimivust. Meie küpsised võivad olla loodud erinevate teenusepakkujate poolt, kes aitavad meil oma veebiteenuseid edendada. Sellised pakkujad on näiteks Google, Facebook. Meie veebilehtede kasutajad loetakse küpsistega nõustunuks, kui nende veebilehitseja seadistustes on küpsised lubatud. Kui te küpsistega ei nõustu, võivad mitmed meie veebilehe teenused ja funktsioonid olla piiratud. Te saate alati ise otsustada, kas küpsised oma veebilehitsejas lubada või mitte. Kui te küpsiseid ei soovi, võite seadistada oma veebilehitseja nii, et see keelab automaatselt küpsised ära või teatab teile iga kord, kui veebileht palub luba küpsise lisamiseks. Vajalike seadistuste tegemiseks palun vaadake oma veebilehitseja abi funktsiooni. Käesolevaid tingimusi võidakse aeg-ajalt muuta ilma sellest ette teatamata, et kindlustada meie vastavus seadustele ja/või küpsiseid puudutavatele üldiselt tunnustatud tavadele.

Sulge aken